top of page
ino1.jpg

Tasarım & İnovasyon.

Dünya her geçen gün değişiyor. Senin hayatın senin seçimin. Hepimiz karakterlerimize en uygun tasarımlarla tercihlerimizi yaşıyoruz. Her ev kendisine uygun stildeki insanları davet eder. 

05-01-01.png

Tasarım

İnşaat projelerinin geliştirilme süreçleri tasarım kararlarıyla şekillenir. Proje geliştirme sürecinde verilen yüzlerce kararın iyi düşünülerek doğru analiz edilmesi gerekir. 23 Projects olarak birlikte çalıştığımız tüm tasarımcıların alanında öncü ve güçlü referanslara sahip kişiler olmasına özen gösteriyoruz.

sdfds.jpg

Mimari Tasarım

Her şey mimari ile başlar. Biz bir ev hayal ederken sadece içinde yaşayacak kişilere değil, şehre karşı da sorumluluklarımızın farkındayız. Yıllarca üzerine bir eser yapılmayı bekleyen arsalara, en uygun yapıyı tasarlayacak birden fazla tecrübeli mimar ile çalışır, farklı yaklaşımları değerlendiririz. En uygun konsepti geliştiren mimar ile yolculuğumuza başlarız.

Peyzaj Tasarımı

Doğanın yaşam alanlarımıza yansıyan resmidir peyzaj. Mimari tasarımla ahenk içinde olan, doğru planlanmış bir peyzaj tasarımı, tasarım sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır. Yeşil alanlardan sert zeminlere, havuz tasarımından site içi aydınlatmaya kadar tüm detayların titizlikle planlandığı peyzaj projelerimizle kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

01-peyjaz.jpg
gedfgf.jpg

İç Mimari Tasarım

Bize göre yaşam alanlarınız metrekarelerden ibaret değildir. Her yaşam alanının insan doğasına uygun olarak planlanmasını önemsiyoruz. İnsan yaşamını kolaylaştıran ve konfor esaslı çözümlere odaklanıyoruz. Alanında ünlü iç mimarlar ile kullanılacak olan tüm materyallerin tasarımlarına, kalitesine ve fonksiyonlarına sizin için karar veriyoruz.

Sosyal Alan Tasarımı

Sosyal tesisten lobi alanlarına kadar tüm ortak alan tasarımlarını planlarken, sizin ve misafirlerinizin tüm ihtiyaçlarını dikkate alıyoruz. Ortak yaşam alanlarında kaliteli zaman geçirmeniz için tüm ayrıntıları özenle tasarlıyoruz.

09-spor.jpg

İNOVASYON

23 Projects için bir ev sadece ev değildir. Evinizde geçirdiğiniz her anın kalitesini arttırmak için çabalıyoruz. Bir evin enerjisi, insan psikolojisinde önemli bir etkendir. Değişen insan ihtiyaçlarını karşılamak için getirdiğimiz yenilikçi çözüm önerileri ile hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

inovasyon12.jpg

Ar-Ge

Geliştirdiğimiz projelerin arsalarını seçerken ciddi fizibilite çalışmaları yapıyoruz. Doğru lokasyonda doğru projeyi geliştirmek için alanında uzman Ar-Ge ekibimiz tüm tecrübesini ve bilgi birikimini sizler için kullanıyor. Proje detaylarını ve kullanılacak materyalleri uzun çalışma saatleri sonunda tespit ediyoruz.

World23

Sadece evinizde ve sitenizde değil yaşadığınız şehirde de öncelikli ihtiyaçlarınızı World23 ayrıcalığıyla karşılamanızı sağlıyoruz.

Sevices23

Site yönetiminin tüm fonksiyonlarının titizlikle yerine getirilmesini ve ortak yaşam alanlarındaki konforunuzu kesintisiz sağlıyoruz. Güvenlikten temizliğe, teknik destekten karşılama hizmetlerine kadar tüm süreci profesyonelce yönetiyoruz.

WORLD23-11121-09.jpg
bottom of page